Skip to main content

Zomerkampen Beersel 2025

Het zomeraanbod voor kinderen van 3 tot 12 jaar in Beersel

Deze zomer kunnen je helden met ons mee op een nieuw onvergetelijk avontuur. Tijdens de zomervakantie (19 augustus t.e.m. 23 augustus) kan van 8 uur tot 18 uur bij ons terecht voor goed begeleide kampen op kindermaat.

Een onvergetelijke zomer in Beersel

Welkom bij aKadeemi in Beersel! We zijn enthousiast om aan te kondigen dat we deze zomer ons STEAM kamp ‘Met eor door het Krijt‘ aanbieden in samenwerking met de gemeente Beersel.

Het avontuur vindt plaats van 18 tot 22 augustus tijdens week 8 van de zomervakantie. Bereid je voor op een week vol avonturen en ontdekkingen, waarin jonge paleontologen alles leren over fossielen en dinosauriërs. Van de reusachtige T-Rex tot de vliegende Pterodactylus – het wordt prehistorisch leuk! Inschrijvingen voor dit unieke kamp verlopen via de gemeente Beersel. 🦕🦖🌿

Week 8
STEAM
3 - 7 jaar

Met Eor door het Krijt

Ontdek de prehistorie in ons kamp! Kleine Helden worden jonge paleontologen en gaan op opwindende fossielenjacht. Ze leren alles over dinosauriërs, van de gigantische T-Rex tot de vliegende Pterodactylus. Een spannend avontuur vol dino-weetjes, fossiele vondsten en prehistorisch plezier wacht! 🦕🦖🌿

Datum: 18/08/25 tot 22/08/25

Informatie

Datum: Maandag 18/08/2025 – vrijdag 22/08/2025
Locatie: GBS Dworp, Alsembergsesteenweg 569, 1653 Beersel
Openingsuren: 08:00 – 18:00
Prijs: Beerselaar €95 / niet-Beerselaar €115

svg+xml;charset=utf - aKadeemi
svg+xml;charset=utf - aKadeemi
svg+xml;charset=utf - aKadeemi
svg+xml;charset=utf - aKadeemi